Hangi dili öğrenmek istediğinizi seçin

Grup Dersleri

İngilizce grup dersleri öğrencilerin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla konuşarak dil yeteneklerini geliştirmeleri için idealdir. İngilizce konuşmaya teşvik edilen öğrenciler dil bilgisi kurallarını öğrenirken kelime dağarcıklarını geliştirir. Citi English sadece gramer öğreten bir İngilizce kursu değil aynı zamanda İngilizce konuşturan bir dil okuludur.

Online Kayıt

Özel / Bireysel Dersler

Özel bir dil eğitimi almanız ve kısa sürede hızlı bir ilerleme kaydetmeniz gerekiyor olabilir. O halde sizi doğrudan ulaşmak istediğiniz öğrenim hedeflerine götürecek, ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde hazırlanmış özel dersler alabilir veya küçük grup derslerine katılabilirsiniz. Tamamen kendi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hazırlanmış bir eğitim programıyla dil öğrenebilirsiniz.

Online Kayıt

iş ve Hukuk İngilizcesi

Hukuk İngilizcesi ve aynı zamanda genel olarak İngilizce bilgisi, özellikle günümüzde hukukçular için büyük önem taşımaktadır. Diğer hukuk İngilizcesi eğitimleri ile birlikte hukukçuların İngilizce yetkinlik seviyelerini arttırmayı amaçlıyoruz. Katılımcılar bu eğitimde Hukuk İngilizcelerini iş hukuku alanındaki temel kavram ve konuları öğrenerek geliştiriyorlar.

Online Kayıt
WhatsApp chat